آموزش, اطلاعات عمومی, دسته‌بندی نشده, عمومی, موضوعات روزمره

خرید ساعت ارزان گرد یا غیر گرد؟

خرید ساعت ارزان گرد یا غیر گرد؟ خرید ساعت به تنهایی معظل بزرگی برای خیلی از ماهاست ، حالا گرد یا غیر گرد بودنش هم مزید بر علت شده.

 

خرید ساعت ارزان گرد یا غیر گرد؟

خرید ساعت به تنهایی معضل بزرگی برای خیلی از ماست، حالا گرد یا غیر گرد بودنش هم مزید بر علت شده. اصلا چه فرقی میکنه گرد باشه، مستطیل باشه، مربع یا بیضی؟ حتی شش، هشت و چندین ضلعی باشه؟

دقت کنید که این تنوع در ساعت ها فقط مربوط به زوایای بیرونی هست. حالا اگر شما بخواید به زوایای درونی، نوع ارتفاع، شیشه، بند، موتور و سردسته هم توجه کنید که واقعا خریدتون طاقت فرسا میشه.

 

لوکس بودن ساعت در چیست؟

 

برای تشریح این عنوان المان های زیادی به ذهنمون خطور میکنه که کیفیت چرم، خلوص استیل و خاص و محدود بودن موتور و طرح همه جزوی از اون المان ها به شمار میرن. به نظرم خاص بودن شمای کلی یک ساعت باعث متفاوت بودن در نگاهمون میشه. شما هیچوقت رو ساعت های با جنس قاب طلا موتور چینی استفاده نمی کنید و هیچوقت هم برای موتور دست ساز اتوماتیک از چرم مصنوعی استفاده نمی کنید. در دنیای ساعت به هم آوایی تمام قطعات با هم که نظم رو به وجود میارن نام زمانسنج رو بهش اطلاق میکنن. حال این مجموعه بی نظیر دارای ارزش ساختاری زیادی هم باشه میتونیم تو دنیای لوکس ها بهش فرصت حضور بدیم.

سال های پیش ساعت پابلو اسکوبار تو یه حراجی به اشتباه تنها هشت هزار دلار فروخته شد ولی صاحب فعلی اون خرید جنس لوکسی رو انجام نداد بلکه اون خرید لوکسی انجام داد، بالواقع صرفا حرکتی متفاوت و گرون رو انجام داد و بعد ها وقتی خبرش درز پیدا کرد ارزش حرکتش بیشتر و بیشتر هم شد چرا که اون الان ساعتی به ارزش معنوی بیش از ۱۰۰هزار دلار رو در کلکسیون خودش داره. ساعت پابلو اسکوبار مدلی ساده از رولکس بود که در دنیای حال جنسی برای افرادی با وضع اقتصادی متوسط رو به بالا است اما در مقام شخصی با دارایی بسیار بالا شما هیچگاه به این برند نگرش لوکسی ندارید و این سرگذشت یه برند هست که ارزش مادی یک محصول رو مشخص میکنه.

 

چرا ساعت گرد بخریم؟

 

خیلی وقتا برای هممون پیش اومده که خواستیم به سفر، مهمونی یا دور همی‌ای بریم که مدل‌های متفاوت لباس رو باید تجربه کنیم، مثل لباس رسمی و لباس اسپرت توامان در یک رویداد
بعضی از پوشیدنی ها فقط جنبه هماهنگی با یکی از اون دو شرایط رو دارن، مثل دکمه سر آستین، کفش و کت …

ولی ساعتی که میشه بهش امید داشت تا با ما در هر پوششی همراه باشه، هر شکلی نمیتونه باشه، چون قطعا این انتظار فقط از
ساعت‌هایی با قاب گرد میره.

ساعت های گرد به خاطر راحتی در استفاده میتونن خودشون رو با ۷۰ درصد از سلیقه های شما وفق بدن، مثل رولکس ها که هم با کت و شلوار یا کت و دامن و هم با تیشرت و شلوارک و یا تاپ هم نمایی بی‌نظیر دارند.

 

واقعا فقط ساعت گرد و تنها گرد؟

 

Astonished woman looking to showcase or shop window. Surprised shopping girl chooses jewelry in store

خیر، اشتباه نکنید!
ساعت گرد با همه پوشش ها شمارو همراهی میکنه، اما در هر حالتی به شما فقط ۶۰ درصد اون چرا که انتظار دارید عرضه میکنه ولی اگر به سلیقه خودتون شناخت کامل داشته باشید، با کمی وقت گذاشتن می‌تونید ساعتی مستطیل یا مربع تهیه کنید و من بهتون قول میدم برای شما ۱۰۰ درصد رضایت رو به همراه داره.

همونطور که می دونید ساعت ها از منظر بررسی جلوه و نمایش به پارامترهای گوناگون نیاز دارند اما ساعت های مربع یا مستطیل بهترین نشست رو به خودشون اختصاص دادن.

توجه کنید که اگر ساعتی غیر گرد و صرفا مستطیل یا مربع خریداری کردید و قصد دارید تا با لباس های مهمونی ست کنید، شما فقط میتونید اون رو با لباس های مهمونی ست کنید و در موقعیت های دیگه هیچگاه نمیتونید با لباس های اسپرت هم استفاده کنید.

 

ساعت فقط همین سه هندسه رو داره؟

 

ساعت ها دنیای بسیار پیچیده‌ای از زیبایی های افکار و هنر خالق هایی است که با عشق و پس از سالها تحقیق طراحی و تولید شدند.

پیشنهاد من و تمامی دوستدارانتان انتخابی است که در اون شما ۱۰۰ درصد تصمیم رو گرفته باشید، شما زیبایی خود را بیشتر از هر کسی درک میکنید و تنها شما هستید که میدونید چه انتخابی سازگار با روح زندگیتان است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.