دسته‌بندی نشده

خرید ساعت مچی به سبک بیل گیتس

بیل گیتس

خرید ساعت مچی اون هم به سبک بیل گیتس اصلا سخت و موشکافانه نیست بلکه خیلی هم آسونه.

چرا؟

چون این بزرگوار هر ساعتی رو تنها به شرطی که تولید شرکت کاسیو باشه، دستش می کنه. فکر کنم شعار ذهنی خرید ساعت مچی بیل گیتس همین باشه. اصلا خود کاسیو فکر نمیکرد روزی پولدارترین شخص دنیا بشه نماد شرکتشون. (اینقدر این لیست تغییر میکنه الان که دارید نوشته من رو میخونید نمیدونم چندمه والا، اما روزی اون تنها شخص اول این لیست بود)

کاسیو و خدایگان زمین

ساعت های کاسیو طراحی شدن تا مقاوم، با صلابت و کاربردی باشن، به نظر من که خوب خودشون رو اثبات کردن و نشون دادن که در کنار این اهداف قابلیت طراحی های فوق العاده ای رو هم دارن.

ساعت های ابر کمپانی کاسیو از ۱۰ دلار شروع میشه و تا چند هزار دلار هم ادامه پیدا میکنه. هر قشری و با هر شرایطی توانایی خرید ساعت های این برند رو داره که همین موضوع مهمترین شاخصه کمپانی قلمداد میشه.

خرید ساعت مچی به سبک بیل گیتس شباهت زیادی به خرید یه ساندویچ ارزون داره، میری لیست رو میبینی و ارزونه رو میخری…

دیدی؟ اصلا سخت نبود

ساعت دستشون عمرا ۱۰ دلار باشه اما ایشون دنیامون رو بهشت کردن

شاید باورش براتون سخت باشه ولی ساعت کاسیو بیل گیتس برای مدت خیلی طولانی فقط ۱۰ دلار ارزش مادی داشت و نشون داد که گرون بودن اکسسوری یک شخص نشون دهنده میزان دارایی نیست.

همه ما دیوید بکهام رو میشناسیم

همه ما دیوید بکام رو میشناسیم

همه ما دیوید بکام رو میشناسیم و این شخص به تنهایی شهره عام و خاص در زمینه مد هست و خیلی هم زندگی پر زرق و برقی داره. نسبت دارایی دیوید بکام با احتساب سرمایه امروز بیل گیتس و در صورت کاملا خوشبینانه ۱ به ۱۷۰ هست، چون اگر بکام ۱ میلیارد دلار هم داشته باشه، بیل گیتس ۱۷۰ میلیارد دلار داره و این نسبت و نحوه زندگی دو شخص اثبات این حرف هست.

حالا سوال من از شما اینه

علم بهتر است یا ثروت؟

تیم محتوا

گروه تجاری مانیا ساعت پارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *