دسته‌بندی نشده

خرید ساعت مچی به سبک بیل گیتس

بیل گیتس

خرید ساعت مچی اون هم به سبک بیل گیتس اصلا سخت و موشکافانه نیست بلکه خیلی هم آسونه.

چرا؟

چون این شخص بزرگوار هر ساعتی رو دستش میکنه تنها به شرطی که تولید شرکت کاسیو باشه. فکر کنم شعار ذهنی خرید ساعت مچیش همین باشه. اصن خود کاسیو فکر نمیکرد روزی پولدار ترین شخص دنیا بشه سنبل شرکتشون. (اینقدر این لیست تغییر میکنه الان که دارید نوشته من رو میخونید نمیدونم چندمه والا، اما روزی اون تنها شخص اول این لیست بود)

کاسیو و خدایگان زمین

ساعت های کاسیو طراحی شدن تا مقاوم ، با صلابت و کاربردی باشن، به نظر من که خوب خودشون رو اصبات کردن و نشون دادن که در کنار این اهداف قابلیت طراحی های فوق العاده ای رو هم دارن.

ابر کمپانی کاسیو ساعت هاش از ۱۰ دلار شروع و تا چند هزار دلار هم ادامه پیدا میکنه. هر قشری و با هر شرایطی توانایی خرید این برند رو داره که مهمترین شاخصه کمپانی هم میشه قلمدادش کرد.

خرید ساعت مچی به سبک بیل گیتس شباهت زیادی به خرید یه ساندویچ ارزون داره، میری لیست رو میبینی و ارزونه رو میخری…

دیدی؟ اصلا سخت نبود

ساعت دستشون عمرا ۱۰ دلار باشه اما ایشون دنیامون رو بهشت کردن

ساعت بیل گیتس برای مدت خیلی طولانی فقط ۱۰ دلار ارزش مادی داشت اما این شخص نشون داد که گرون بودن اکسسوری یک شخص نشون دهنده میزان دارایی اون شخص نمیتونه باشه.

همه ما دیوید بکهام رو میشناسیم

همه ما دیوید بکهام رو میشناسیم

همه ما دیوید بکام رو میشناسیم و این شخص به تنهایی شهره عام و خاص در زمینه مد هست و خیلی هم زندگی پر زرق و برقی داره اما با احتساب سرمایه امروز بیل گیتس و در صورت کاملا خوشبینانه ۱ به ۱۷۰ نسبت دارایی هاشونه چون اگر بکام ۱ میلیارد دلار هم که داشته باشه بیل گیتس ۱۷۰ میلیارد دلار داره و این نسبت و نحوه زندگی دو شخص اثبات این حرف هست.

سوال من از شما اینه

علم بهتر است یا ثروت؟

تیم محتوا

گروه تجاری مانیا ساعت پارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *