اطلاعات عمومی

ساعت فروش ها چقدر سود میکنند؟

واقعا ساعت فروش ها چقدر سود میکنند؟

 

ساعت فروش ها چقدر سود میکنند؟

سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز♥️ خسته نباشید دوستان ((نماز و روزه دوستان قبول و باقی هم امید به اون میره که مواظب سلامتیشون باشن)) مطلب امروز نحوه سود و زیان فروشنده ها در صنف ساعت هست.

خواهشا توجه داشته باشید که اول از همه برای هر شغلی درآمد حاصله از اون بسیار اهمیت داره و این موضوع فقط برای هم راستایی ادبیات همدیگه مطرح شده.
صنف ساعت در دسته بندی اصناف برای اقلام لوکس قرار میگیرد و از زمانی که ساعت هایی با قیمتهای نجومی به بازار عرضه شدند بصورت موازی با جواهرات در صدر لیست قرار گرفته اند. ( ساعت و طلا در گذشته یک اتحادیه مشترک داشتند. )

بدلیل هم سو بودن نقش هنر بکار رفته با زیبایی ذاتی این کالاها از قیمت گذاشتن روی آن باید منصرف شد ، زیرا که حتی با وجود برخی نمونه های زیبای در دسترس عموم اما گاها قیمت های مطرح شده در قالب منطق جای نخواهند گرفت اما واقعا ساعت فروش ها چقدر سود میکنند؟

فروشنده های محصول برند ها بصورت معمول از ۱۰ الی ۲۰ اما گاها تا ۳۰ درصد از قیمت نهایی را با نظر و صلاحدید مطرح شده در سیاست کلی کمپانی وارد کننده به عنوان سود بر میدارند، توجه داشته باشید که تمامی هزینه های فروشگاه و زندگی شخص گالری داران با این درصد در ارتباط است پس تخفیف نگیرید(لطفا).

 

اما چرا نباید تخفیف گرفت؟

زیرا سود در نظر گرفته شده منطقی و حساب شده ولی گاها بسیار کم است و این صنف حق تجاوز از قیمت نهایی را ندارد، که در صورت بروز قانون حکم بر جریمه سنگینی میکند اما دقت نمایید که این منطق ساعت های اصلی است و بر اصول فروش و سود ساعت های فیک حکمیت ندارد.

 

زین پس برای خرید ساعت ها :

 • -برای خرید ساعتهای اصل به نمایندگی مجاز برند مربوطه رجوع گردد.
  • -برای خرید ساعت فیک از مرجع مورد اعتماد پرس و جو کنید یا بخواهید که آنها برایتان تهیه نمایند.

خرید ساعت مهمترین قسمت در تحول نگرش جامعه نسبت به شماست زیرا این قدم که برداشته شود نگرش عموم به قبل و بعد از خرید ساعت تقسیم بندی میگردد، بنابراین برای خودتون هم که شده به ساعت های لوکس و ترجیحا اصل روی بیاورید.

بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “ساعت فروش ها چقدر سود میکنند؟

 1. ابوالفضل گفت:

  داداش چقد سرمایه میخاد !!؟؟

  1. محمد حسین حسینی گفت:

   سلام و عرض ادب و احترام
   در چه شهر و چه نوع منطقه ای قصد دارید تا فروشگاهتون رو دایر کنید؟

  2. علی گفت:

   ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون جنس میتونی بگیری با کمترم میتونی اما بستگی به مغازه ات داره

   1. محمد حسین حسینی گفت:

    موافقم اما اول باید ببینیم که محل کشش رو داره و اینکه //ایا تجربه دارن تو این کار یا نه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.