دسته‌بندی نشده

زمان در نقطه اوج اختراعات ساعت مچی و سوپر ماشین ها

زمان در نقطه اوج اختراعات ساعت مچی و سوپر ماشین ها

از ساعت مچی ۵۶-۰۲ ریچارد میل تا ساعت Supercar Aventi’s A-10 ، Entrepreneur India . لیستی پیشرفته ، پیچیده و مدرن از ساعت های مچی کلاسیک و سوپر اسپرت در طراحی را برای شما تداریک دیده ایم.

 

دلیلی برای هستی ساعت های نسخه محدود وجود دارد و آن فقط برچسب قیمت نیست. ساعت مچی چیزی فراتر از دستگاهی است که زمان را به نمایش می گذارد. آگاهانه یا ناخودآگاه ساعت شما یک قطعه نمایشی گویا است. این نشان دهنده فردیت ، اعتقادات ، ارزش ها و نوع سبک شخصیتی شماست.

کریستال یاقوت کبود ، دومین ماده سخت پس از الماس بوده و در حال حاضر در بالاترین نقطه هرم مواد سازنده ساعت است. از برش آن تا خلق یک قطعه هنری و حتی کار در اطراف این سنگ معدنی یک وظیفه است. با یک حرکت اشتباه ، تمام چیزهایی که با آن روبرو خواهید شد قطعات برنده خورد شده از سنگهای قیمتی است. با این حال ، یاقوت کبود نادر بودن خود را دلیل بر لوکس شدنش قرار داده است که باعث استفاده برند ها در تولید ساعت از این ماده میگردد، ساعت هایی که هوش از سر شما میبرند. وقت آن رسیده است که نمونه هایی از ساعت های یاقوت کبود را به مجموعه خود اضافه کنید.

از ساعت مچی ۵۶-۰۲ ریچارد میل تا ساعت Supercar Aventi’s A-10 ، Entrepreneur India . لیستی پیشرفته ، پیچیده و مدرن از ساعت های مچی کلاسیک و سوپر اسپرت در طراحی را برای شما تداریک دیده ایم.

 

هوبلو بیگ بنگ ای “HUBLOT BIG BANG E”

بهترین مربی قرن حاضر با بالاترین امتیاز ثبت شده و بیشترین قهرمانی در عرصه فوتبال به عنوان سفیر سوپر برند هوبلو انتخاب شده است.
بهترین مربی قرن حاضر با بالاترین امتیاز ثبت شده و بیشترین قهرمانی در عرصه فوتبال به عنوان سفیر سوپر برند هوبلو انتخاب شده است.

اگرچه Hublot اولین مارکی نیست که به تولید ساعت های یاقوت کبود می پردازد ، اما مطمئناً مدل هایی را ایجاد کرده است که هیچ کس نمی تواند با آنها رقابت کند. در سال ۲۰۱۶ ، این برند تولید مجموعه Big Bang را شروع کرد و ساعت های آبی ، قرمز ، زرد و شفاف را به بازار عرضه نمود. با این حال ، هوبلو به تازگی از ساعت متصل “Big Bang E” رونمایی کرده است.

توصیف نمایشگر به عنوان “هنر همجوشی” ، جدیدترین ترکیبی از سنت ، میراث و نوآوری مدرن است. قاب ۴۲ میلی متری از سرامیک سیاه و تیتانیوم ساخته شده است که از ۴۲ جز مختلف تشکیل شده ، ۲۷ مورد فقط برای ماژول K است. این اولین بار است که این برند ساعت را در وب سایت خود بفروش میرساند.

این ساعت همچنان دارای ویژگی های اختصاصی ثبت شده مانند کریستال یاقوت کبود ضد خش است و با یک صفحه لمسی با کیفیت بالا پوشانده شده . همچنین یک بند رابر مشکی با یک سگک مختص خود برند که توسط Hublot در سال ۱۹۸۰ برای مدل کلاسیک خود اختراع شده بود ، جایگذاری گردیده و سیستم یک کلیک اختراع شده آنها نیز انتخاب عالی برای کسانی است که به ترکیبی از ارتباط سنتی و مدرن اعتقاد دارند .

 

Aventi A-10

Aventi A-10
نمونه های ساخته شده از سافایر برند AVENTI

با یک نگاه به مجموعه Aventi A-10 خواهید فهمید که درک آنها از ابرخودروها تا چه اندازه عمیق است. به بیان ساده ، آنچه لامبورگینی برای اتومبیل ها است ، Aventi برای ساعت ها است. در حالی که اکثر مارک ها از شکل سنتی ساعت ها پیروی می کنند ، این برند با ۶۸ زاویه و ۱۱۴ سطح ظاهری، ظاهری همچون یک ماشین اسپرت به مجموعه خود بخشیده.

سازندگان با دور شدن از الگوی ظاهری سنتی ، نمایی پیچیده به آن بخشیده اند. بیشتر موادی که در ساخت آن استفاده شده مربوط به یک ابرخودرو میباشد . طراحی داخلی اسکلت از شاسی ماشین الهام گرفته شده و از تیتانیوم درجه اتومبیل ساخته شده که با نقطه ذوب ۳۰۲۰ درجه ، تراکم ۴.۵۱ / cm³. “موتور” برجسته ترین ویژگی آن بوده که همراه با یک محرکه توربیلون دو بشکه ای با ۲۲ جواهر ، فرکانس ۲۸۸۰۰ / هرتز و ذخیره انرژی ۷۲ ساعت شده است.

با نگه داشتن دیزاین کل سقف لامبورگینی از شیشه از ۹۹.۹۹۹۶٪ کریستال یاقوت کبود خالص ساخته شده است. کریستال یاقوت کبود مدل گل سرسبدی است که تقریباً ۳۶۰ درجه از حرکت نوسانی موتور محرکه آن را به نمایش می گذارد و دارای برچسب قیمتی مناسبی است که آن را به یکی از ساعت های قابل استفاده در کلاس ساعت های لوکس تز جنس یاقوت کبود کرده است.

 

Bell & Ross BR-X2 Skeleton Tourbillon Micro-Rotor

Bell & Ross BR-X2 Skeleton Tourbillon Micro-Rotor
Bell & Ross BR-X2 Skeleton Tourbillon Micro-Rotor

سادگی هنوز کلید بسیاری از قلب هاست. میکرو روتور Bell & Ross BR-X2 Skeleton Tourbillon به هنر ساعت های کلاسیک وفادار مانده . با حفظ ظاهر دست نخورده از مدل BR 01 ، ساعت دارای همان دایره در یک مربع است که اگر صادقانه بگویم هنوز جذابیت خود را دارد. این یک موتور محرکه توربیلون است که توسط دو قطعه کریستال یاقوت کبود با دقت تراش خورده است و در یک قاب ۴۲.۵ میلی متری قرار دارد.

در قاب دو قطعه کریستال یاقوت کبود میباشد که به تنهایی بر روی مچ دست جلوه ای خاص ایجاد می کند. محرک توربیلون رها خود پیچ در پیچ در بین دو صفحه یاقوت کبود محکم شده و همچنین تا ۵۰ متر در برابر آب مقاوم است. این گزینه ایده آل برای کسانی است که معتقد به سادگی و با کلاس نگه داشتن آن هستند.( خودمم عاشقشم)

 

Bugatti Chiron Tourbillon

Bugatti Chiron Tourbillon
ساعت بوگانی شیرون طراحی و تولید شده توسط کمپانی jacob & co

پیوستن به d; لیگ الهامات در خودرو و تولید ساعت جدید بوگاتی شیرون از شرکت Jacob & Co. پس از تقریباً یک سال کامل توسعه نگرش در طراحی ، سرانجام این مدل راهی بازار شد. هر دو ابر برند مطرح گرد هم آمدند تا یک ساعت متفاوتی را بوجود آورند که قدرت و عملکرد سه میلیون دلاری Chiron که اکنون در ساعت ارائه می دهد ، به نمایش بگذارد.

این ساعت دارای یک موتور ۱۶ سیلندر است که برای اولین بار روی مچ دست شما آرام میگیرد. این ساعت نمایشگر حرکت Chiron بر روی صفحه نماشی کوچک است. هدف این است که موتور بوگاتی را زیر یک کریستال بزرگ یاقوت کبود روی ساعت کپی کنید تا که حرکت آن را دقیقاً مانند حرکت ماشین نشان دهد.

 

Richard Mille RM 56-02 Tourbillon Sapphire

Richard Mille RM 56-02 Tourbillon Sapphire
Richard Mille RM 56-02 Tourbillon Sapphire

با دو دهه حضور در بازار ، ریچارد میل پیش از این نشان داده است که تجمل و نوآوری سوئیس در ساعتسازی باکلاس چیست. مطمئناً می توان مهارت های صنایع دستی ، مواد ، سنگ های قیمتی و ساعت سازی آنها را تضمین نمود.

یاقوت کبود Richard Mille RM 56-02 Tourbillon Sapphire شامل سه لایه پیچیده است ، اولین لایه از نوع خود در بازه جدول زمانی ،تاکنون بسیار سخت و ضد خش است. از نکات قابل توجه در این مدل استفاده پیشگامانه از یاقوت کبود برای ایجاد اجزای شفاف و سیستم کابل و قرقره است که حرکت را از قسمت یاقوت کبود به حالت تعلیق در می آورد.

یکی دیگر از ویژگی های جالب توجه چرخ ضامن داری در ساعت ۹ است که به شما امکان تغیررات روی کابل را تنظیم را میدهد. بعلاوه یک نشانگر به شکل پیکان در ساعت ۱۲ به شما امکان میدهد تا بدانید که آیا شما در حد بازه شارژ نرمال هستید یا خیر ، مثل اینکه ساعت از قبل خیلی پیچیده نبوده است. با این حال ، این قطعه بسیار خیره کننده به نظر می رسد ، به طوری فقط باید به آن خیره شوید.

 

 

تیم مانیا ساعت پارسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *