آموزش, اطلاعات عمومی, عمومی

۵ دلیل که چرا ورزشکاران باید یک ساعت مچی ورزشی داشته باشند

5 دلیل که چرا ورزشکاران باید یک ساعت مچی ورزشی داشته باشند

برای موثر بودن نیازی به فانتزی یا گران قیمت نیست. فقط باید یک مدل قابل اعتماد باشد که هر روز پوشیده می شود. مطمئناً ممکن است تلفن های هوشمند ساعت ها را زائد کرده باشند زیرا زمان گفتن مسئله چندان مهمی نیست ، اما من هنوز هم برای ورزشکاران جدی ساعت می طلبم.

اگر در مورد استفاده از ساعت ورزشی یا پوشیدن یک ساعت ورزشی در جدال فکری هستید ، این وبلاگ دلایل کافی را برای متقاعد کردن شما به اینکه ساعت ورزشی بهترین وسیله برای عملکرد است به اشتراک می گذارد.

چرا تلفن های هوشمند و بازار پوشیدنی نمی توانند یک ساعت مچی ورزشی را شکست دهند

مسلماً ساعت مچی اولین لباس پوشیدنی مدرن است. مطمئناً ، ساعت جیبی یک مدل قبلی بود ، اما وقتی کسی یک بند کوچک را به هم متصل کرد ، بازی تغییر کرد و آن را به یک ساعت مچ تبدیل کرد. داشتن ساعت در قرن گذشته یک معامله بزرگ بود ، اما اکنون ساعتها بیش از دقیقه به دقیقه به روز می شوند – ابزارهایی هستند. بسیاری از محصولات پوشیدنی بر سر مقدار کمی از نغییرات سایز دست با یکدیگر مبارزه می کنند و شرکت ها راه سختی را برای رقابت پذیری فضای مچ دست درک می کنند. سازندگان گوشی های هوشمند مانند اپل و سامسونگ به عنوان راهی برای افزایش قدرت دستگاه های خود به ساعت بازگشتند ، اما تلاش صرفاً این واقعیت را نشان می داد که ساعت ها بی انتها هستند .

Organizing an athlete is easy when you know time down to the second

سازماندهی یک ورزشکار زمانی آسان است که برنامه ریزی ثانیه هایش را نیز بدانید

بنابراین ، در حالی که هر کسی می تواند تلفن هوشمند خود را از جیب خود یا نگاهی به میز کار خود بیندازد تا زمان را بررسی کند ، اما هرگز مثل داشتن ساعت ورزشی نخواهد بود که به معنای واقعی کلمه می توانید با آن به نبرد بپردازید. به یاد داشته باشید ، دلایل واقعی تکامل ساعت ها نه برای اهداف مد ، بلکه برای پیروزی در جنگ ها بوده است. در جنگ جهانی اول ، هواپیمایی نوآوری نظامی بعدی بود و ساعت ها پایه و اساس جنگ مدرن بودند. امروزه ، ارتش هنوز از ساعت به عنوان سنگ بنای سازمان استفاده می کند ، و ورزش از نظر کار تیمی و اثربخشی آموزش ، شباهت های زیادی با جنگ دارد. اگر می خواهید با یک تغییر ساده برنامه خود را بهبود بخشید ، در اینجا دلایل ضروری بودن ساعت های ورزشی برای ورزشکاران آورده شده است.

 

۱     A Watch Makes Time a Priority

یک ساعت باعث می شود که زمان اولویت باشد

ورزشی

مسئولیت پذیری و پاسخگویی با نظم و انضباط آغاز می شود و زمان شناسی و آماده بودن همه چیز لازم است. زمان – چگونگی استفاده از آن و چگونگی احترام گذاشتن برای وقت دیگران – تیم های خوب را از تیم های برنده جدا می کند. اگر یک ورزشکار برای زمان ارزش قائل نیست ، هیچ چیز دیگری واقعاً مهم نیست. نتایج حاصل از استفاده از بهترین آموزش و احترام به زمان است و زمان شناسی آنقدر مهم است چرا که چه کسی روی سکو باشد و چه کسی فقط شرکت می کند را مشخص میکند.

Showing up on time is important enough to decide who is on the podium and who just participates, says

زمان شناسی آنقدر مهم است چرا که چه کسی روی سکو باشد و چه کسی فقط شرکت می کند را مشخص میکند.

وقتی یک ورزشکار متعهد به پوشیدن ساعت می شود ، تقریباً بلافاصله تغییر را مشاهده می کنیم. استفاده از ساعت با تعهد خود یک ورزشکار را به جلو سوق می دهد ، زیرا این امر به جهانیان نشان می دهد که آنها می دانند ساعت چیست. برخی از ورزشکاران هنوز دیر نشان داده می شوند و بهانه می گیرند ، اما زیبایی ساعت این است که فرد نمی تواند ادعا کند که نا آگاه است ، حتی در عصر مدرن تلفن های هوشمند. وقتی ساعت می پوشید ، این یک حرکت فیزیکی و نمادین است که زمان اولویت است ، و این مانند این است که خود را به طور مادی در دست خود بگیرید و به مفهوم ارزشمند بودن زمان دست بند بزنید. ساعتهای ورزشی این مزیت را فراهم می کند و داشتن یک ساعت ورزشی در ورزش تأثیر عمده ای در موفقیت دارد که خود نیز انتظار نداشتم.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *