اطلاعات عمومی, عمومی, موضوعات روزمره

چه خبره این همه گرونی تو ساعت ها؟

خرید ساعت گرون

نه، واقعا چه خبره این همه گرونی تو ساعت ها؟

یه روزایی بود همه مردم برای داشتن زمان دقیق ساعت مچی یا حتی جیبی تهیه میکردن، یه نگاهی که به اون دوران میکنیم اشک شوق از اونهمه نظم تو چشمامون جمع میشه . میدونید چرا؟ جذابیت اون دوران به این بود که هر عنصری در زمان مشخص برنامه مشخصی رو دنبال میکرد.

اون زمان ها

اون زمانا هر شخصی یک یا دوتا حقوق اولشو میذاشت و یه ساعت برای خودش میخرید، پدرا برای ارج نهیدن به مقام زمان و آموزش تکریم وقت به بچه ها و مخصوصا پسرهاشون در اوایل بلوغ فکریشون ساعت کادو میدادن.

ساعت رولکس همواره ساعت انتخابی اکثر افراد سیاسی مشهور جهان بوده است

موضوع اصلی اینه که قیمت و ارزش ساعت ها تغییر نکرده اما قیمت و ارزش تفکر های ما تغییر کرده ، دیگه به بچه هامون یاد نمیدیم که زمان چه عامل مهمیه و چرا باید به زمان خود و دیگران احترام بذاریم ، ماحصل این ارزش و احترام به زمان اعتماد و درک متقابل و حتی حرکت رو به جلو رو موجب میشه .

نامردی دوطرفه

از زمانی که دیگه ارزش نهایی محصول با جیب ما نا آشنا شد ما هم نامردی نکردیم و دیگه یک یا دوتا یا حتی نصف یه حقوقمونو هم نذاشتیم برای تهیه زمان سنج برای درک ارزش لحظه هامون. البته باید به صمع و بصرتون برسونم که ساعت ها هم تغییر کردن و دیگه مثل سابق فقط نمایش ثانیه ها، دقیقه ها و ساعت های گذر عمرمون رو نشون نمیدن بلکه الآن تبدیل به قسمتی فوق العاده خاص از پوششمون شدن.

نرخ رشد ارزش ساعت

اگر به رشد ارزش ساعت ها دقت کنیم متوجه افزایش نرخ ها میشیم اما ما هم عقب نایستادیم و از ارزش واحد پولی خودمون کم کردیم، پس با احتساب این موضوع میشه تفسیر کرد که :

ساعت ها در همه جهان گرونتر شدن اما برای ما گرونتر تر شدن.

سید محمد حسین حسینی

ببینید

ساعت ها با نرخ یک واحد پولی قیمتگذاری شده و به بقیه ارز ها تبدیل میشن، ساعت هایی که همین دیروز ۲۳۰ دلار بودن امروز هم ۲۳۰ دلار هستن و شاید سال بعد با نرخ رشدی ضعیف به ۲۳۴ یا ۲۳۵ دلار برسه، اما این ساعت امروز ۶میلیون ، پارسال ۲میلیون و شاید سال بعد عدد جالبی بشه که از قابلیت افسانه شدن داشته باشه.

در این میون هموطن های عزیزمون هم بیکار ننشسته و با توان مضاعفی نسبت به گذشته های نچندان دور (دیروزشون،دیروزشون هم نسبت به دیروزش و …) بر این هرج و مرج افزودن.

ساعت ها به شما همان ارزشی را میدهند که شما به آنها میدهید
دوستان عزیز

پیشنهاد من به شما خرید ساعت هایی اصل با نشان ثبت شده جهانی است، ساعت هایی که شناخته شده باشند، ساعت هایی که استاندارد ها رو رعایت کرده باشن و ساعت هایی که قیمت جهانی واحدی داشته باشن.

بنده شدیدا شما رو به تهیه این ساعت ها ترغیب میکنم چرا که شما برای زمان ارزش مینهید و لحظه شماری درخور مقام اون رو تهیه میکنید و اون هم به شما بال پرواز میده و چنان نظم و توانی رو در شما موجب میشه که بیش از پیش زیبا تر و دقیق تر به اهدافتون نزدیک بشید.

دوستدار شما عزیزان
گروه تجاری ساعت پارسی (مانیا ساعت پارسی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *