آموزش, اطلاعات عمومی, تاریخچه, عمومی

۵ دلیل که چرا ورزشکاران باید یک ساعت مچی ورزشی داشته باشند(۲)

۵ دلیل که چرا ورزشکاران باید یک ساعت مچی ورزشی داشته باشند(2)

۲ Wearing a Watch Is Practical
۲ استفاده از ساعت مچی یک تمرین استhonar varzesh

مدتی است که در دنیای فناوری ورزشی هستم. به اندازه کافی طولانی که من دیده ام شرکت های بی شماری نتوانند محصول خود را پوشیدنی ای راحت و قابل استفده کنند. مسئله اصلی این است که اکثر راه حلهای پوشیدنی با تلاش برای زیبا یا نوآور بودن نتایج را به خطر می اندازند ، در حالی که آنها فقط به اصلاح نیاز دارند. استفاده از یک فناوری کار ساده ای نیست ، زیرا کاهش اندازه سنسورها بسیار چالش برانگیز بوده و گاهی اوقات آنچه باقی می ماند یک طراحی ناجور است.

ساعت مچی ورزشی بهترین مثال برای کاربردی بودن است ، زیرا یک ساعت در سطح ابتدایی احتمالاً ضد آب ، دارای نور و از چند دکمه رابط کاربری آسان برای انجام بیشتر موارد مورد نیاز ورزشکاران در طول روز را فراهم می کند. حتی اگر ساعت شما حتی یک مرحله ، ضربان قلب یا مکان را جمع نمی کند ، ساعت هنوز به اندازه کافی کاربردی است که ارزش اسنفاده داشته باشد. ساعت های سطح ابتدایی که از باتری های کوچک قابل تعویض استفاده می کنند بسیار عالی هستند زیرا شما نگران شارژ کردن آنها نیستید و قابلیت اطمینان ، نهایت کاربرد است. بعضی از ساعت ها خود شارژ می شوند و این باعث می شود که حتی برای ساعت هایی که می خواهند عملکرد آنها همیشه آماده باشد ، بهتر هم باشد. بسیاری از ساعت های نظامی شبیه ساعت های ورزشی هستند و از حرکت برای راه رفتن برای برق استفاده می کنند و این مدل ها برای انواع ورزشکاران بسیار عالی میباشند.

Wearing a watch is like publicly handcuffing yourself to the concept that time is valuable

استفاده از ساعت مانند این است که خود را به مفهومی که زمان ارزش دارد ، دستبند بزنید


با توجه به سادگی کلی ساعت ، حتی با ویژگی های اضافی ، فقط نگاه کردن ظاهری به اندازه کافی باعث ایجاد تغییر در آموزش و زندگی می شود. اندازه گیری راحتی کار سخت است ، اما نگه داشتن تلفن در جیب و آزاد کردن ذهن حواس او را پرت می کند ، یک ساعت تصمیم می گیرد ، به ویژه یک ساعت آنالوگ.
گوشی های هوشمند بسیار حواس پرت کننده هستند و به جای اینکه مجبور شوید یکی را بیرون بیاورید ، وقت بگذارید و ریسک شود که از مسیر جدا شوید ، نگاهی به ساعت قابل دسترس و مطمئن تر میباشد.

۳ Sports Watches Provide Biofeedback
۳ ساعت مچی ورزشی بازخورد زیستی محیطی ارائه می دهدzist mohit

هنگام ارتقا یک ساعت فراتر از اصول اولیه ، گزینه ها شامل دستیابی به اطلاعات فوری در مورد سرعت و مکان موردنظر و تغییر ضربان قلب هستند. اگر غواص باشید می توانید اطلاعات خاص تری مانند شرایط آب و هوایی و سطح اکسیژن را بدست آورید. بیوفیدبک در بهبود عملکرد یا توانبخشی بسیار مثر است و کسانی که می خواهند از پریز برق جدا شوند می توانند آنچه را که تصور می کنند درست است را برای تمرین و مسابقه کالیبره کنند.

حتی اگر ورزشکاران به هنگام مشاهده داده ها به داده ها نگاه نکنند ، تجزیه و تحلیل آنها بعداً همراه با شاخص های ذهنی مطابقت داده میشود که خود یک مزیت بزرگ است. دسترسی به اطلاعات عینی و واقعی یک مزیت آشکار بوده ، اما ساعت ها مانند مرکز برای داده ها عمل می کنند و به دلیل اینکه حواس پرت کننده نیستند بسیار بهتر کاربردی اند. چند عینک ورزشی هوشمند هنوز در بازار وجود دارد ، اما دلیل اینکه آنها با ورزشکاران ارتباط برقرار نمی کنند بیش از حد اطلاعات است. داده های مداوم واقعاً مهم است و اگر حیاتی باشد باید به گونه ای ارائه شود که به یک ورزشکار بتواند بدون دخالت زیاد از محیط پیرامون خود مطلع شود. عینک می تواند از ابزارهای بیوفیدبک بسیار عالی باشد و در برخی موارد ضروری است ، اما یک ساعت خوب می تواند داده های کافی را در یک نگاه ارائه دهد تا تفاوت نیز ایجاد کند.

من سالها پیش در مورد بازخورد نوشتم و این یک مزیت آشکار است که هم تحقیق و هم تجربه مربیان بر آن توافق دارند. بازخورد فوری کار می کند. تحقیق در مورد آموزش مبتنی بر سرعت VBTیا فقط آموزش بالستیک نشان می دهد که اندازه گیری ساده معیاری که اهمیت دارد موفقیت جلسه آموزش را افزایش می دهد. آموزش انفجاری برای اکثر مربیان یک نمونه آسان است ، اما نیازی نیست که سرعت هالتر تنها گزینه بازخورد زیستی باشد.

من دریافته ام که جلسات ساده دویدن و تمرینی نیز در هنگام تنظیم مجدد تمرینات بر اساس احساس و برخی بازخوردهای کمی ، فرصتهای تنظیم مجدد مناسب برای مربیان است. به عنوان مثال ، گرم شدن و اتمام با یک جلسه شرطی سازی بسیار کوتاه می تواند تیمی را بر اساس اطلاعات بسیار مختصر هدایت دهد تا هم چکش بزنند و هم راحت تر عمل کنند. نرخ بازیابی و تولید خام برای دیدن هزینه های تجارت به یک اندازه مهم هستند.

A sports watch can add more precision to a training session, especially a simple interval session

یک ساعت مچی ورزشی می تواند دقت بیشتری به یک جلسه تمرین ، به ویژه یک جلسه با بازه زمانی ساده ، اضافه کند

ساعت مچی ورزشی جایگزین مربی نمی شود ، اما یک کمک اضافی است و در صورت عدم دسترسی مربی ضروری است. به عنوان مثال ، بسیاری از برنامه ها کمبود نیرو دارند و یک ساعت ورزشی می تواند دقت بیشتری را به یک جلسه تمرین ، به ویژه به یک جلسه با بازه زمانی ساده ، اضافه کند.

بازخورد دیگر لزوماً به افزایش بازده نیاز ندارد ، زیرا ارزش آرامش بافت های بدن در حین تمرین نیز ضروری است. با استفاده از یک سنجش ضربان قلب می توانید منابعی مانند انرژی و احساسات را حفظ کنید. بسیاری از ورزشکاران در تهویه مطبوع باید همان مفاهیمی را نشان دهند که دوومیدانی می آموزد انفجار داشته باشد و بدون تنش باشد و بی مورد عمل کند.

حرکت مایعات از ترکیبی از انقباض و انبساط حاصل می شود ، و گرچه برای بعضی ها یک کلمه پرتاب آسان است ، شل کردن عضله آخرین بازخورد زیستی است. اگرچه ممکن است EMG مستقیماً و به ساعت متصل نشود ، اما به طور کلی استفاده از داده های ساده منابع انسانی و سایر اندازه گیری ها راهی عالی برای مدیریت تلاش همراه با آنچه در درون انسان احساس می شود است. بیوفیدبک جایگزین بازخورد ذهنی نمی شود. در واقع می تواند آن را تقویت کند.

۴ Good Sports Watches Are Programmable
۴ ساعت مچی ورزشی خوب قابل برنامه ریزی استbarname rizi


آیا تا به حال ساعت زنگ دار سنتی یا دیجیتال تنظیم کرده اید؟


تبریک می گویم ، شما فقط برنامه ریزی کردید! در حالی که می بینیم مربیان بیشتری از Excel یا برخی از نرم افزارهای دیگر برای برنامه نویسی استفاده می کنند ، مربیان متوسط ​​یک متخصص فن آوری نیستند (حتی اگر کار کشته باشند). از طرف دیگر ، یک ورزشکار یا مربی معمولی می تواند ساعت دیگری را برنامه ریزی کند تا کارهایی بیش از بیدار کردن آنها را انجام دهد.

اکنون می توانید بیشتر ساعت ها را مستقیماً روی ساعت یا از طریق پورتال وب برای شخصی سازی برنامه ریزی کنید. بهترین نمونه آن Suunto Ambit ، ساعت مچی ورزشی برنده جایزه است که از دید من ، یکی از با ارزش ترین ابزارها برای یک ورزشکار است که تمرینات خود را جدی می گیرد. شرکت Suunto یک زبان برنامه نویسی ساده ساخته است که هر کسی می تواند بلافاصله آن را یاد بگیرد تا به کاربران اجازه دهد عملکردهای ساعت خود را شخصی کنند. کاربر می تواند یک برنامه ساده بسازد و حتی آن را در یک انجمن به اشتراک بگذارد.

آینده برنامه نویسی است.

بنابراین اگر آمار یا داده ها شما را به هیجان نمی آورد و فکر می کنید مربیگری یا آموزش فقط مربوط به هالتر است ، دوباره فکر کنید. خبر خوب این است که شما نیازی به نبوغ فن آوری ندارید ، زیرا بهترین راه حل ها بصری است و برای مربیان و نه مهندسان ساخته شده است. برنامه نویسی یک ساعت ورزشی به اندازه کلیک ، دکمه یا حتی ضربه زدن نیست – بلکه به تفکر پشت برنامه نویسی ، به صورت تمرینی مربوط است. استفاده از ساعت ورزشی برای برنامه ریزی یک تمرین یا حتی یک جلسه خنک کننده عملی استفاده از یک جلسه تمرین در یک برنامه منظم است. ساعت های ورزشی باعث می شود مربیان به جنبه عملی آموزش فکر کنند و فقط داشتن آن چشم همه افراد درگیر را باز می کند.

۵ Watches Build Culture and Confidence
۵ ساعت ها فرهنگ و اعتماد به نفس می سازندetemad


این شاید آخرین دلیل برای داشتن ساعت ورزشی از سوی ورزشکاران و مهمترین آن باشد. داشتن ساعتی که بسیار زیبا به نظر برسد و عملکرد خوبی داشته باشد ، جای افتخار است. این پیام را به جهانیان می فرستد که شما به ارزش زمان اعتقاد دارید و به ارزشی که نشان می دهد اطمینان دارید.

داشتن ساعت زیبا در زندگی تغییری ایجاد نمی کند.

اما به مردم می گوید شما می توانید هدایتگر باشید. دلیل؟ چند نفر برای کاستن از وقت به کسی که ساعت مچی دارد نزدیک می شوند؟ فراوان.
حتی در عصر گوشی های هوشمند ، مردم زمان را می پرسند. ورزشکارانی که در بیرون از باران یا در طی یک جلسه طولانی تمرین می کنند ، همیشه یک تلفن در نزدیکی ندارند. شناگران از ساعت سرعت سنج استفاده می کنند ، بنابراین به نظر می رسد که آنها کمتر از دونده های استقامت از ساعت استفاده می کنند ، اما تقریباً هر ورزشکاری می تواند از داشتن ساعت بهره مند شود.

فرهنگ به معنای ایجاد یک باور و شیوه محوری در متن تیم ها و ورزش است. تجارت ، جوامع و حتی کشورها همه دارای نوعی فرهنگ هستند ، اما بیشتر مربیان به داشتن محیطی اهمیت می دهند که برنامه آنها را برای موفقیت امکان پذیر کند. فرهنگ یک نقطه بحث آسان روی کاغذ است ، اما ایجاد یک تغییر یا بهبود ملموس نیاز به موارد بیشتری دارد.

در حالی که تعداد زیادی مچ بند “علت” وجود دارد که ما را در مورد بیماری های مختلف یادآوری می کند ، یک ساعت ورزشی زندگی را به یک واقعیت ساده تبدیل می کند که یک ورزشکار وظیفه انجام کاری در هر دقیقه از ساعت را دارد. وقتی زمان در یک گروه ارزش گذاری می شود ، فرهنگ به طرز چشمگیری تغییر می کند. من هر دو انتهای طیف را به عنوان یک ورزشکار و به عنوان مربی دیده ام و کسانی که به زمان به عنوان دشمن به جای تیم های دیگر یا رقبا تمرکز می کنند ، در دراز مدت به پیروزی می رسند.

Those that focus on time as the enemy instead of other competitors tend to win in the long run

کسانی که به زمان به عنوان دشمن به جای تیم های دیگر یا رقبا تمرکز می کنند ، در دراز مدت به پیروزی می رسند.

انتخاب نهایی با مربیان و ورزشکاران ، طراحان و ایده پردازان است. شکل با عملکرد ساعتهای ورزشی بسیار مرتبط است ، اما چندین مقوله وجود دارد. اولین ملاحظه اندازه ساعت است ، زیرا یک ساعت ابتدایی کوچکتر و ساده معمولاً قدرت کمی برای جمع آوری داده های فیزیولوژیکی یا عملکردی دارد ، اما با واقعیت های گرفتن هالتر تداخل ندارد. من فقط یک یا دو ورزشکار را می شناسم که ترجیح می دهند هنگام پوشیدن ساعت ورزشی بلند نشوند ، اما به طور کلی ، اکثر ورزشکاران در شرایطی نیستند که ساعت آنها را درگیر کند. من ساعت های زیادی را روی ورزشکارانی دیده ام که بدون مشکل نیمکت نشینی و وزنه برداری می کنند.

برخی از ورزشکاران تماسی ورزشی نیاز به تمرین بدون ساعت دارند ، اما به طور کلی داشتن ساعت در تمرین برای اکثر ورزشکاران کارساز است. برای مسابقات مانند تیر انداز ، یک ورزشکار می تواند با ساعت روی بازوی غیر پرتابگر خود تمرین کند. به طور کلی ، آموزش با ساعت کار چندان مهم نیست ، اما تصمیم گیری در مورد نامناسب بودن ساعت ها ، به طور عمده در ورزش های گروهی ، به عهده مربی است. رقابت داستان متفاوتی است و این به هیئت حاکمه بستگی دارد که بر قوانین و مقررات مربوط به حوزه قضایی آنها نظارت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *