بیل گیتس

خرید ساعت مچی به سبک بیل گیتس

این شخص بزرگوار هر ساعتی رو دستش میکنه تنها به شرطی که تولید شرکت کاسیو باشه. فکر کنم شعار ذهنی خرید ساعت مچیش همین باشه. اصن خود کاسیو فکر نمیکرد روزی پولدار ترین شخص دنیا بشه سنبل شرکتشون.

ادامه مطلب

جنبه های بسیاری از ساعت جدید وجود دارد که یافتن و خرید آن را بسیار لذت بخش می کند. با این حال ، مهم است که وقت خود را بگذارید و ساعت مناسبی را پیدا کنید که با شخصیت و سبک زندگی شما مطابقت داشته باشد ، در این مقاله قصد داریم 11 تا از مهمترین عواملی را که باید قبل از خرید ساعت در نظر داشته باشید بررسی کنیم. بعضی از آنها واضح است ، اما برخی دیگر را ممکن است حتی قبلاً به آنها فکر نکرده باشید.

۱۱ تا از مهمترین جنبه های خرید ساعت جدید

جنبه های بسیاری از ساعت جدید وجود دارد که یافتن و خرید آن را بسیار لذت بخش می کند. با این حال ، مهم است که وقت خود را بگذارید و ساعت مناسبی را پیدا کنید که با شخصیت و سبک زندگی شما مطابقت داشته باشد ، در این مقاله قصد داریم ۱۱ تا از مهمترین عواملی را که باید قبل از خرید ساعت در نظر داشته باشید بررسی کنیم. بعضی از آنها واضح است ، اما برخی دیگر را ممکن است حتی قبلاً به آنها فکر نکرده باشید.

ادامه مطلب

خرید ساعت گرون

چه خبره این همه گرونی تو ساعت ها؟

موضوع اصلی اینه که قیمت و ارزش ساعت ها تغییر نکرده اما قیمت و ارزش تفکر های ما تغییر کرده ، دیگه به بچه هامون یاد نمیدیم که زمان چه عامل مهمیه و چرا باید به زمان خود و دیگران احترام بذاریم ، ماه عسل این ارزش و احترام به زمان اعتماد و درک متقابل و حتی حرکت رو به جلو رو موجب میشه .

ادامه مطلب