این محصول به عنوان یک مارک فرانسوی در پاریس در سال 1999 با سلیقه دوستداران تماشا ارائه شد. در سال 2004 به یکی از پرفروش ترین لوازم جانبی در بازارهای آمریکا تبدیل شد.

در خلق نام تجاری Freelook ، "Free" نشان دهنده طراحی منحصر به فرد و اندیشه آزاد است در حالی که "Look" نمایانگر ظرافت و دیدگاه مد است.

ساعتهای Freelook که با سنگهای Swarovski تزئین شده اند و کاملاً فرانسوی هستند ، با ضربه زدن به قلب زنان با سبکهای منحصر به فرد و مدلهای مخالف ، جهانی شده اند. این مارک تجاری شده است که در تمام بازارها از جمله آمریکا ، اروپا و خاورمیانه بسیار مورد پسند و دنبال است. Freelook که تحت تأثیر جو پاریس قرار گرفته است ، خیلی سریع مورد علاقه بسیاری از افراد مشهور قرار گرفته است. با جلب توجه ویراستاران مد مشهور جهانی ، Freelook در مهمترین مجلات مد با طراحی منحصر به فرد خود حضور یافت.

Freelook از نگاه اول مردم را تحت تأثیر خود قرار می دهد. منحنی های زیبا Freelook که در دنیای مد پاریس متولد شده اند ، با ترکیب سنگهای Swarovski محصولی با ارزش جواهرات تولید می کنند. این برند به عنوان لوازم جانبی ضروری زنان آزاد و شیک ، ظرافت ، شکوه و زنانگی را برجسته می کند. Freelook یک زن پاریسی زیبا ، شاد ، پرانرژی و شهری است که مد را رهبری می کند ، زندگی را دوست دارد ، شیفته خود است ، هرگز کیفیت را فدا نمی کند ، از دستور کار پیروی می کند و از زندگی خود دریغ نمی کند ...

مجموعه ویژه طراحی شده Freelook در استانداردهای کیفیت بالا تولید شده است. تمام محصولات فولادی هستند و با ماشین آلات miyota ، فناوری ژاپنی تکمیل شده اند. در مدل های آن از شیشه های معدنی و ضد آب بودن 5 عیار استفاده می شود.

Showing 1–19 of 113 results

نمایش 9 24 36