علامت تجاری Guardo Watch یک نام تجاری ساعت ایتالیایی است که مقر اصلی آن در برشیا است ، جایی که در سال 2000 پیدا شد. بیش از 15 سال کار بی عیب و نقص در بازار اروپا خود گویای این امر است - Guardo ساعت مچی با کیفیت بالا را برای آقایان و خانم ها ارائه می دهد. با دستیابی به بالاترین استانداردها در دقت و دوام ، ما بر توسعه عملکردهای اضافی و طراحی های جدید با هر سلیقه متمرکز شده ایم.

بنابراین ، یک ویژگی بسیار خاص ساعت گاردو به دفتر طراحی خود با طراحان ساعت حرفه ای تبدیل شده است ، که سخت در تلاشند تا ده ها مدل ساعت مچی را در دو مجموعه اصلی ما - ساعت های لوکس و مد برای مردان و زنان ایجاد کنند.

به یاد داشته باشید ، ساعت مچی تنها وسیله ای است که هرگز نمی تواند نامناسب به نظر برسد. ساعت های ما می توانند زمان ، زمان دو و زمان جهانی ، تاریخ ، سایر شاخص ها و ده ها عملکرد متناسب با انتخاب شما را نشان دهند. اما عملکرد اصلی ساعت های مچی گاردو تأکید بر وضعیت و سبک صاحب آنها است. ساعت های قابل اعتماد با مارک معروف که به زیبایی طراحی شده اند لوازم جانبی ضروری برای هر فرد موفق هستند.

تاسیسات تولیدی ساعت مچی گاردو در آسیا و در یکی از بزرگترین کارخانه های تولید ساعت مجهز است. تجهیزات مدرن و استانداردهای اروپایی بالاترین کیفیت محصولات ما را تضمین می کند. فناوری های پیشرفته قادرند تا 80٪ از ساعت های مونتاژ ساعت ها را ربات کنند. هرچه عملیات بیشتر توسط مکانیسم های دقیق دستگاه انجام شود - مشتریان از دقت و کیفیت بالاتری برخوردار می شوند.

با استفاده از انرژی باتری ، ساعتهای دستی با مکانیزم کوارتز بالاترین دقت و اطمینان خود را به اثبات رسانده اند. کوارتز نوع خاصی از کریستال است که شبیه شیشه است. هنگامی که کریستال کوارتز تحت بارهای مکانیکی ، جریان الکتریکی یا فشار قرار می گیرد ، با فرکانس ثابت ارتعاش می کند. این ویژگی های منحصر به فرد بالاترین سطح دقت را در ساعت های کوارتز فراهم می کند.

ویژگی برجسته تمام مدلهای ساعتهای گاردو استفاده از مکانیزم کوارتز بهترین تولیدکنندگان جهان است

هیچ مصالحه ای در مورد کیفیت وجود ندارد! مارک معتبری را انتخاب کنید. لوازم جانبی معتبری از برند ایتالیایی Guardo Watch انتخاب کنید تا سبک بی عیب و نقص شما برجسته شود.

Showing 1–19 of 328 results

نمایش 9 24 36