پیر کاردین در سال 1922 در ایتالیا متولد شد ، یک مبتکر ، اخلالگر و طراح بصیر بود.

او در فرانسه بزرگ می شود. او که شیفته دنیای مد شده است ، از سن 14 سالگی یک خیاطی را برای خیاطی شروع می کند و بعداً همزمان با تحصیل در رشته معماری به پاریس می رود تا در صنعت کوتور کار کند.

به زودی پس از ورود به پایتخت ، او با کریستین دیور که از او می خواهد در آتلیه تازه افتتاح شده خود کار کند ، راه را طی می کند. در سال 1950 ، او احساس می کند که صنعت در حال تغییر است ، او فرصت خود را به کار می گیرد و مزون بزرگ خود را باز می کند. او اولین مجموعه خود را در سال 1953 ارائه داد و بلافاصله به موفقیت چشمگیری دست یافت. کاردین به لطف سبک آینده نگرانه ، خلاقیت جسورانه و جسورانه خود ، به زودی نامی برای خود رقم زد. از آنجا به بعد ، هر مرحله از علاقمندان به لباس یک حرکت برنده است. او مجموعه های مبتکرانه و رویایی ارائه می دهد ، او لباس بیتلز را می پوشاند ، او پیشگامان حمل و نقل بانکی است که مد بالایی را به طبقات متوسط ​​وارد می کند ... با پیش بینی فرصت های صدور مجوز ، در طول بیش از 70 سال کار حرفه ای او موفق به گسترش طراحی منحصر به فرد خود در سراسر جهان شد . امروزه زیبایی شناسی پیر کاردین در سطح جهانی شناخته شده است و همچنان در دنیای مد تأثیر عمده ای دارد. نمایشگاه ها از دستاوردهای وی در سراسر جهان تجلیل می کنند: در نیویورک (از ژوئیه 2019) ، در دوسلدورف آلمان (از سپتامبر 2019) و در موزه خود طراح در پاریس.

ساعت های ما سبک زندگی اصیل و بی دردسر پاریسی را جشن می گیرند. آنها جسورانه و در عین حال ظریف و براق هستند. جشن متمایز la joie de vivre - لذت زندگی.

طرح های نمادین پیر کاردین همراه با روند فعلی ، به طور مداوم از مجموعه های ما الهام می گیرد. نتیجه این است که باید دارای ساعتهایی باشید ، که قرار است بی انتها شوند.

به انجمن ساعتهای پیر کاردین بپیوندید.

Showing 1–19 of 200 results

نمایش 9 24 36