باشگاه معتبر Santa Barbara Polo & Racquet قدیمی ترین باشگاه Polo در ایالات متحده است. Santa Barbara Polo & Racquet Club به عنوان نماینده کیفیت و ظرافت در سال 1911 در کالیفرنیا تاسیس شد. مجموعه های برند پیشرو مد با کیفیت و مواد با کیفیت بالا تولید می شوند. ساعت هایی که به بخشی ضروری از زندگی مدرن ما تبدیل شده اند ، همچنین به عنوان لوازم جانبی مد روز و همچنین به عنوان زمان ردیابی استفاده می شوند. Santa Barbara Polo & Racquet Club دارای ویژگی خاصی در طراحی و خطوط خود است و کیفیت آن را هیچ وقت از بین نمی برد ، جایگاه خود را در مجموعه ساعت های خود حفظ می کند.

 

مدل های پیرو روند و مد با تفاوت Santa Barbara Polo & Racquet Club با دوستداران ساعت ملاقات می کنند. ساعتهای Santa Barbara Polo & Racquet Club علاوه بر ادعا ، مدل هایی را ارائه می دهد که در آن هر کس یک قطعه آشنا از خود پیدا می کند. در سراسر مجموعه از یک هسته ماشین آلات ژاپنی از فولاد ضد زنگ و بسیار حساس استفاده شده است.

 

Santa Barbara Polo & Racquet Club از 4 سری نجیب ، بی نظیر ، افسانه و پریو تشکیل شده است.

 

سریال های نوبل

 

لمس مدرن به روح کلاسیک ...

 

مجموعه نجیب از زندگی معتبر برادوی الهام گرفته شده است. هارمونی در ساعتهایی که مخصوص خانمها و زوجهایی که عاشق پوشیدن ظریف هستند طراحی شده است. ترکیب ساعت هماهنگی با ظرافت ، ساعتهای Santa Barbara Polo & Racquet Club با مدل های باریک ساعت نیز احساس متفاوتی در شما ایجاد می کند.

 

 

سریال های منحصر به فرد

 

زیبا ، منحصر به فرد ، زیبایی شناختی ...

 

مجموعه بی نظیر از هالیوود الهام گرفته شده است. این ساعت ها برای خانم های زیبا و منحصر به فرد طراحی شده اند. از نگاه اول ، این مجموعه زیبا با جذابیت یکی را مجذوب خود می کند. جزئیات زیبایی ما را در مدل های تشک دار ، دستبند و چرمی ملاقات می کند.

 

 

سریال های LEGEND

 

پویا ، تحریک آمیز ، شجاعانه

 

مجموعه افسانه ها از سواحل کالیفرنیا الهام گرفته شده است. در یک مجموعه با دقت طراحی شده ، مدل های ورزشی ، پویا و بسیار ظریف را می توان یافت. این مدل از ترکیبی از مدل های افسانه ای تشکیل شده است ، همانطور که از نام آن می توان فهمید ، مدل های قرمز ، سبز و نارنجی قهوه ای و همچنین سیاه ، قهوه ای و قهوه ای را ارائه می دهد.

 

SERIES PRIVE

 

برای احساس خاص بودن

 

مجموعه خصوصی متشکل از مدل های با کیفیت بالا و ویژه تهیه شده است که زندگی نخبه کالیفرنیا را منعکس می کند. این مجموعه خصوصی انتخاب بسیار خوبی برای کسانی است که می خواهند هر لحظه خود را با یک ساعت چشمگیر پرستش کنند. این مجموعه با داشتن مدل های منحصر به فرد و دارای خطوط مردانه ، شما را مجلل می کند.

</p>

Showing 1–19 of 560 results

نمایش 9 24 36