ساعتهای Rotary با مسئولیت محدود در La Chaux-de-Fonds ، سوئیس ، توسط مویز دریفوس در سال 1895 تاسیس شد. در دهه 1920 اعضای خانواده جرجس و سیلوین دریفوس واردات ساعتهای روتاری را به انگلیس آغاز کردند ، که به موفقیت آمیزترین بازار این شرکت تبدیل شد. از سال 2014 متعلق به Citychamp Watch & Jewellery Group Limited است

در سال 1940 روتاری به عنوان منبع رسمی ساعت برای ارتش انگلیس درآمد. [2] همزمان با این امر با جنگ جهانی دوم و ارسال تعداد زیادی به ارتش ، این حرکت باعث ایجاد ساعت روتاری تقریباً در همه خانواده های انگلیس شد و از این برند اثری ماندگار در انگلیس برجای گذاشت. اخیراً ، Rotary Watches به عنوان یکی از "ابر مارک های" انگلیس در سال 2006 انتخاب شد [3] و جایگاه خود را در سالهای متوالی حفظ کرده است. آرم روتاری "چرخ بال" برای اولین بار در سال 1925 معرفی شد و از آن زمان تاکنون فقط در تغییرات ظاهری تغییر کرده است. این شرکت علاوه بر مارک سنتی خود ، ساعت هایی را با نام اختصاصی "Dreyfuss & Co" نیز تولید می کند.

روتاری عضو فدراسیون صنعت ساعت سوئیس FH است. دفتر مرکزی Rotary Watches اکنون در انگلیس است و یک شرکت کاملاً چینی است. Rotary طیف وسیعی از ساعت های تولید شده در سوئیس را ارائه می دهد ، همراه با طیف وسیعی از قطعات ارزان تر که در جاهای دیگر ساخته می شوند ، معمولاً با موتورهایی از ژاپن یا چین که در خود ژاپن یا چین مونتاژ می شوند.

ساعتهای روتاری معمولاً از کوارتز یا حرکت خودکار استفاده می کنند و اغلب از آنچه روتاری "استاندارد دلفین" (معادل حداقل ISO 2281) می نامد ، استفاده می شود ، به این معنی که در برابر آب مقاوم هستند و ممکن است برای شنا و غواصی در تمام روز مناسب باشد. طراحی روتاری منحصر به فرد برای چرخش است ، که دارای دو حرکت و صورت مجزا است ، به فرد اجازه می دهد سبک خود را تغییر دهد یا به راحتی بین دو منطقه زمانی مختلف جابجا شود.

Showing 1–19 of 81 results

نمایش 9 24 36